skip to Main Content

ARGOS DANIŞMANLIK olarak 2000 yılından beri farklı alanlardaki deneyimlerimizle  uzman kadromuzu bir araya getirerek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışman kadromuz kendi alanlarında uzman, farklı sektörlerden her katılımcı ile iletişim kurabilecek profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar arasında Eğitim, Danışmanlık, Dış ticaret, İş Modelleme , Pazarlama ve Satış, Proje Yazma ve Başvurusu, Proje Yürütücülüğü, Yabancı ve Yerli Proje Ortağı temini gibi mesleki konuları ve AB projelerinde uzman danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

ARGOS DANIŞMANLIK  üniversitelerin Teknoloji Transfer Ofisleri ile yakın iş birlikleri yapmaktadır. Buluş ve yenilikçi fikirlerin ticarileştirileşmesi, lisanslama üstüne akademisyen-sanayici arasında müzakerelerin yürütülmesi , UR-GE projesi yazılması, TÜBİTAK projelerinin yazılması, KOSGEB projeleri, Ar-Ge Inovasyon projelerinin yazılması, ara raporları ve süreç takibi , AB Teknik Destek Projeleri, Risk Sermayesine Erişim konularında başarıyla hizmet vermektedir.

Hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlar arasında çeşitli Ticaret ve Sanayi Odaları, İşkur, Kosgeb, Üniversiteler,  Belediyeler, Halk Eğitim Merkezleri, Kalkınma Ajansları,  Teknoloji Transfer Ofisi, Kamu Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları  bulunmaktadır.

argosegitim_ve_danismanlik_hakkimizda_
Back To Top